Przedstawiamy nowyCYFROWY DENSYTOMETRdo pomiaru gęstości optycznej zdjęć rentgenowskich

Produkujemy na zlecenieURZĄDZENIA MAGNETYCZNEdo magnetycznej seryjnej kontroli

AkredytowaneLABORATORIUM KALIBRACJIrozwiązuje cały problem kalibracji Twojego działu badań NDT

od roku 1991 z naszegoCENTRUM SZKOLENIOWEGOskorzystało kilka tysięcy specjalistów w NDT

 • Produkcja

  Od czasu ustanowienia firmy celem naszych działań jest rozwój i produkcja różnego rodzaju urządzeń przeznacznych do badań nieniszczących.

  Czytaj więcej
 • Sprzedaż

  Segment sprzedażowy naszej firmy skupia się na urządzeniach, wyposażeniu oraz na materiałach dla całej rangi asortymentu NDT.

  Czytaj więcej
 • Szkolenia

  Nasza firma jest dumna z prowadzenia szkoleń NDT od ponad 20 lat.

  Czytaj więcej
 • Kalibracje

  Rosnące wymagania ostatnich lat, dotyczące jakosci, mają wpływ na potrzeby niezależnej i profesjonalnej weryfikacji i kalibracji metrologicznej urządzeń przeznaczonych do badań nieniszczących.

  Czytaj więcej

Firma Spectroline – světový lídr ve výrobě UV LED lamp pro technické použití vydala nový přehledový katalog. V katalogu naleznete i novinky pro rok 2014, které ještě nejsou v prodeji. Tyto novinky Vám představíme na výstavě při konferenci ECNDT v Praze. Nový katalog v Anglickém jazyce můžete stáhnout zde.

Přijměte pozvání na Evropskou konferenci nedestruktivního testování s pořadovým číslem 11, kde PTS Josef Solnař s.r.o. vystavuje.

Akce je pořádána Evropskou federací nedestruktivního testování (EFNDT) ve dnech 6.-10.10.2014 v Praze ve spolupráci s jednou zvolenou národní společností nedestruktivního testování každé čtyři roky.

Urlop firmowy

in Prodej
on 30 czerwiec, 2014

W dniach od 21 lipca do 1 sierpnia 2014r. z powodu urlopu pracowniczego usługi będą przebiegały w trybie ograniczonym. Za utrudnienia przepraszamy.

Oznámení COP

on 29 maj, 2014

Oznámení uvedené níže již není aktuální, TÜV NORD Czech Republic, s.r.o. již prošlo dodatečným auditem a je již plně připraveno vydávat akreditované certifikáty.
Pro více informací kontaktujte turonova@ptsndt.com, telefon: 776 306 051